loading

OPELI ORIGINAALLISATARVIKUD


Muutke oma sõiduk isikupärasemaks.

Opeli originaallisatarvikud võimaldavad kohandada sõiduki täpselt vajadustele vastavaks, muuta sõiduki välimuse pilkuköitvamaks ja lisada sõidukile väärtust. Kõrgeimate standardite järgi disainitud ja toodetud lisatarvikud on põhjalikult testitud ning sobivad Teie sõidukiga ideaalselt. Mõned tarvikud on praktilised, mõned aga lisavad lihtsalt sõidukile isikupärast stiili.


Opeli lisavarustuse veebikataloog

Opel Astra
Astra jalgrattahoidik

Sõiduki taha paigaldatav jalgrattahoidik mahutab kuni kaks jalgratast. Lisana saab tellida pikenduse kolmandale rattale. Kerge paigaldada kõigile veokonksudele. Patenteeritud "lükka-ja-keera" süsteem tagab pakiruumile juurdepääsu isegi siis, kui jalgrattad on hoidikule kinnitatud. Tänu kokkuklapitavatele osadele on hoidik kompaktne, mistõttu see ei võta pakiruumis palju ruumi.
Opel Insignia

Insignia katusetalad

Alumiinumist katusetalad võimaldavad kinnitada katusele kindlalt ja lihtsalt katusebokse ning samuti mägijalgrattaid, surfilaudu ja suuski.
Opel Insignia
Insignia valuveljed

Muutke oma Insignia veel isikupärasemaks, valides ehtsad Irmscheri valuveljed, mis on valmistatud spetsiaalselt Insignia jaoks. Valida saab kahe stiilse 18" valuvelgede komplekti vahel (Evo Star ja Turbo Star).

 Baby Safe
Turvatool - Baby Safe (0-13 kg)

Mugav ja turvaline hälli tüüpi turvatool, kus laps istub näoga tahasuunas, pakub maksimaalset kaitset. Tooli kõrged küljed kaitsevad last küljelt otsasõidu korral. Peatuge ja rihmasid saab hõlpsasti reguleerida.

Corsa C veluurmatidCorsa C veluurmatid

Neljast matist koosnev komplekt. Stiilsed tippkvaliteediga matid kaitsevad Teie Corsa C salongi. Esiistmete mattidel on plastmassist kinnitusnööbid, tänu millele ei hakka matid põrandal liikuma.

Tagasi ülesse