loading

SOS

VIIVITAMATU ÕNNETUSABI: ONSTAR VÕIB PÄÄSTA SINU ELU.

Nüüd võib muretumalt sõita: õnnetuse korral on OnStar sinuga. Ka siis, kui sa ei suuda ise abi kutsuda.

 Viivitamatu õnnetusabi: onstar võib päästa sinu elu.

  • Õnnetuse korral toeks: auto turvapadja avanemine aktiveerib automaatselt õnnetusabi süsteemi. OnStari keskusse saadetakse kohe kõik auto olulised andmed: asukoht, sõidusuund ja isegi kokkupõrke tugevus.1

 

  • Räägime sinuga: eriväljaõppega OnStari nõustajad loovad sinuga kõneühenduse ning suhtlevad telefoni vabakäesüsteemi kaudu – kui viibid välismaal, toimub kõne ikka sinu valitud keeles.2

 

  • Iga sekund on arvel: kui oleme kogu info kätte saanud ja on selge, et vajad abi, teatab OnStari nõustaja sellest viivitamata pääseteteenistusele.

 

1 OnStari kasutamiseks on vajalik mobiili- ja GPS-levi, teenused tuleb eelnevalt aktiveerida ning teenuste valik võib piirkonniti erineda. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

2 Et kõnedele võimalikult kiiresti vastata, võidakse kõne erandjuhul esmalt ühendada ingliskeelse nõustajaga.Mis juhtub pärast laupkokkupõrget?

VAATA TÕSILUGUSee klient on pisarateni liigutatud! #thankyouOnStar

3. märts 2016: Eulalia Serrano sõidab oma Opel Zafiraga läbi Madridi. Ristmikule jõudes paistab tee olevat tühi – kuid äkitselt toimub kokkupõrge. Šokk! Sealsamas kostub rahustav hääl eikusagilt.

 

Kokkupõrke korral annavad Opeli andurid OnStari teeninduskeskusele kohe juhtunust teada. OnStari nõustaja võtab sinuga viivitamatult ühendust läbi valjuhääldiga vabakäesüsteemi, et hinnata sinu olukorda. Vajadusel tuvastatakse sinu asukoht ja võetakse ühendust päästeteenistusega. Automaatne avariiteavitus on vaid üks lugematutest OnStari uuenduslikest funktsioonidest.

 

Tagasi ülesse