loading


KUIDAS ONSTARI EDASI KASUTADA

 

KUIDAS ONSTARI EDASI KASUTADA

 

Sooviksid nautida OnStari teenuseid ka edaspidi? Enne prooviperioodi lõppu saadame e-postiga teate, et saaksid otsustada, kuidas soovid OnStari teenuseid tellida.1,2Kuidas pikendada OnStari teenuste perioodi

OnStari teenuseid3 on lihtne pikendada. Selleks on kaks võimalust:

 

1. võimalus: Logi oma kasutajaandmetega OnStari portaali ja osta OnStari teenusepakett jaotisest "OnStari paketid" .

2. võimalus: Vajuta autos sinist teenindusnuppu ja vestle OnStari nõustajaga. Nõustaja aitab vormistada OnStari teenuste tellimuse.

 

OnStari teenuspakettide hind sõltub paketi perioodi pikkusest. Kui soovite pikendada OnStari teenuseid kuu kaupa, siis paketi hind on 9,95€ kuus (sis. käibemaksu).  Aastase paketi hind on veelgi soodsam, kõigest  99,50 €⁴ aastas (sis. käibemaksu).   Kõikidest pakettidest saab täpsema ülevaate, kui logite sisse oma OnStar kontole. [https://eur.onstar.com]

 

1 Kui loobud pärast prooviperioodi lõppu OnStari teenuste ostmisest, ei saa sa edaspidi OnStari teenuseid ega myOpeli rakenduse OnStari funktsioone kasutada. Olenemata OnStari tellimuse olemasolust saad siiski veel 4 aastat igakuiselt autodiagnostika e-kirja, kui pole sellest teenusest loobunud.

2 OnStari kasutamiseks on vaja teenused eelnevalt aktiveerida, kohapeal peab olema mobiili- ja GPS-levi. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele ja varustustasemetele. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

3 Kui autol on kehtiv Opeli autoabi poliis ja see katab tekinud probleemi, saab OnStar pakkuda autoabi tasuta. 2 Kui autol puudub kehtiv Opeli autoabi poliis või see ei kata tekkinud probleemi, võib Opeli Autoabi Partner võtta oma teenuste eest tasu.

4 Antud hinnad on esialgsed ja võivad muutuda. 

 Tagasi ülesse