loading
  • Oma klassi parim: Opeli lipulaev võitis kategoorias “Nelikveolised autod hinnaga kuni 40 000 eurot.”
  • Haardevõime tšempion: kõrgtehnoloogiline Twinster nelikvedu ja varieeruv veojõu jaotur
  • Kübaratrikk: nelikveoliste tiitli on kahel korral võitnud Opeli müügihitist linnamaastur Mokka

Opel Insignia on “2019. aasta nelikveoline auto”Nelikveoline ja varieeruva veojõu jagamise süsteemiga Opel Insignia on "2019. aasta nelikveoline auto". Ajakirja Auto Bild Allrad lugejad valisid Opeli lipulaeva võitjaks kuni 40 000-euroste autode hinnaklassis. Insignia kordab Opeli müügihiti, linnamaasturi Mokka edu, mis on aasta parimaks nelikveoliseks valitud kahel korral järjest. Insignia pakub haaravat sõiduelamust ja kõrgeimal tasemel ohutust – eriti selle kõrgtehnoloogilise nelikveoga versioon.

Opel Insignia – mida on tänaseks müüdud juba üle miljoni – on arukas valik nii peredele kui ka autoparkidest klientidele. Insignia perekond koosneb mudelitest Grand Sport, Sports Tourer, Country Tourer ja tippversioonist, eriti sportlikust 154 kW (210 hj) BiTurbo diiselmootori ja kaheksakäigulise automaatkäigukastiga Insignia GSi-st. .

Insignia GSi veermik tagab paljus tänu varieeruva veojõu jagamise süsteemiga varustatud nelikveole uskumatu haardevõime. Selles kõrgtehnoloogilises nelikveos on traditsiooniline tagadiferentsiaal asendatud kahe siduriga, mis suudavad veojõudu vastavalt sõiduoludele tagarataste vahel murdosasekundite jooksul ümber jaotada.

Konkursi “Aasta nelikveoline auto” korraldab ajakiri Auto Bild. Parimad valitakse välja kümnes autoklassis ja hinnas. Eksperdid teevad eelvaliku ning nende poolt hääletavad lugejad. Lugejad saavad kodulehel www.autobild.de anda igas kategoorias ühe hääle. Võitjad otsustab häälte koguarv.

Tagasi ülesse